Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğünde İşçilerin Kadro Buluşması

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğünde İşçilerin Kadro Buluşması

 

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada;

5620 sayılı kanun kapsamında Bölge Müdürlüğümüzde çalışan geçici işçilerimizin sürekli işçi kadrolarına geçmesi nedeniyle kadro buluşması programı düzenlendi.

Bölge Müdürümüz Sayın Faruk Bayraktaroğlu, Bölge Müdür Yardımcılarımız Sayın Mehmet Pınar, Sayın Necmettin Aşçi ve Sayın Mehmet Ali Deniz, Öz Orman İş Sendikası Zonguldak Bölge Başkanı Sayın Levent Işıktaş, Şube ve İşletme Müdürlerimiz ile kadro sevinci yaşayan işçilerimiz katıldı.

Öz Orman İş Sendikası Zonguldak Bölge Başkanı Sayın Levent Işıktaş İşçilerimize bu sevinci ve mutluluğu yaşatan orman teşkilatında geçici işçiliği bitiren Öz Orman İş Sendikası Genel Başkanımız Sayın Settar Aslan ve ekibine teşekkür ediyoruz. Kadronun alınmasında Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emeği geçen herkese emekçilerimiz adına ayrıca teşekkür ediyoruz.

Bölge Müdürümüz Sayın Faruk Bayraktaroğlu kadro buluşması kapsamında yaptığı konuşmada “ Ülkemizin güçlü olabilmesi için üretmek, üretmek içinde çok çalışmamız gerekiyor. Kışın buz yazın köz üzerinde zaman mefhumu gözetilmeyen faaliyetleri kapsadığından bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesinde, orman işçilerimizin iş gücüne ve emeğine her zaman ihtiyaç duymaktayız.

Bu nedenle geçici işçi kadrosunda çalışan mesai arkadaşlarımızın sürekli işçi kadrolarına geçmeleri kendilerini, ailelerini ve bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir.

Kadro alınması sürecinde emeği geçen iş gücümüzün artırılmasından dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ Tarım ve Orman Bakanlarımıza, Orman Genel Müdürümüz Sayın Bekir Karacabey’e, kadroların işçi arkadaşlarımıza teşkilatımıza ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum’’ dedi.