Milletvekili Şahin, köylüler ve esnafla buluştu

AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı, MKYK Üyesi ve Karabük Milletvekili Cem Şahin, 9 Günlük Kurban Bayramı tatilini fırsat bilerek geldiği memleketi Karabük’te köy ve esnaf ziyaretleri yaptı.

Şahin, beraberinde Safranbolu İlçe Başkanı Yasin Aydın ve teşkilat mensupları ile ilçeye bağlı Tokatlı, Kırıklar, Ağaçkese ve Örencik köylerine giderek hemşerileri ile bir araya geldi.

Köylülerle sohbet eden, taleplerini dinleyen ve çalışmalarını anlatan Şahin, Kurban Bayramlarını tebrik etti.

Daha sonra il merkezinde gelen Şahin, beraberinde AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt, Merkez İlçe Başkanı Özkan Çetinkaya ve teşkilat mensupları ile birlikte esnaf ziyareti yaptı.

Esnafların sorunlarını dinleyen ve çözümü konusunda ilgili kurumlar ile görüşmeler yapan Şahin, karşılaştığı vatandaşlar ile de hasbihal etti.

Kendisini takip eden gazetecilere açıklama yapan Şahin, vatandaşların bayramını tebrik ettiklerini, onlarla sohbet ettiklerini söyledi.

TBMM’nin bayram tatiline girmesinin hemen ardından Karabük’e geldiğini ve hemen ziyaretlere başladığını anlatan Şahin, “Safranbolu’da bir takım ziyaretlerimiz olmuştu. Safranbolu’nun birkaç köyüne ziyarette bulunduk. Muhtarlarımızla ve köy sakinlerimizle hasbihal etme imkanı bulduk. Şimdi buradayız ve vatandaşımızın bayramını erken de olsa tebrik edelim istedik. Bu ziyaretlerimiz bayramdan sonraki pazartesi gününe kadar devam edecek. Her fırsatta vatandaşlarımız ile bir arada olacağız.” diye konuştu.