Kütüphane Haftası Depremzede Çocuklarla Kutlandı

  1. Kütüphane Haftası Depremzede Çocuklarla Kutlandı

Bu yıl “Kütüphane İyileştirir” ana temasıyla kutlanan 59. Kütüphaneler Haftası kapsamında Karabük Üniversitesi tarafından 157 depremzede çocuğa hediye dağıtıldı.

Bu yıl “Kütüphane İyileştirir” ana temasıyla kutlanan 59. Kütüphaneler Haftası kapsamında Karabük Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonuyla Karabük Üniversitesi tarafından 157 depremzede çocuğa hediye dağıtıldı. Kredi Yurtlar Kurumu İsmail Necati Efendi Öğrenci Yurdu’na yerleştirilen depremzede çocukları ziyaret eden Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mücahit Coşkun ve Prof. Dr. İzzet Açar, Genel Sekreter Lütfü Köm ve Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Daire Başkanı Mustafa Cünük, hediye paketlerini dağıttığı depremzede çocuklarla sohbet etti ve onlara moral verdi.

Etkinlikte çocuklarla yakından ilgilenip hediyeler veren KBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mücahit Coşkun, Karabük Üniversitesi Kamil Güleç Kütüphanesi yönetimince hazırlanan programın çok değerli ve anlamlı olduğunu belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.

Ziyaret, dağıtılan hediyelerin ardından toplu fotoğraf çekilmesi ile son buldu.