İl Milli Eğitim Müdüründen İlçemize Ziyaret

 

İL Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş beraberinde İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Şevket Küçükzoroğlu ile birlikte Yenice Anadolu Lisesini ziyaret etti.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Murat Çorbacı ve Şube Müdürü Ferdi Kurt’un da hazır bulunduğu ziyarette, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çorbacı ve Okul Müdürü Hasan Cebecik’den okulun eğitim-öğretim ve fiziki durumu hakkında bilgiler aldı. Daha sonra sınıfları da ziyaret ederek öğrenciler ile gelecek hedefleri noktasında sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, onlara akademik, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda kendilerini geliştirmelerini, kitap okuma alışkanlığı kazanmalarını bunlar ile birlikte değerlerimizi ve kültürümüzü de hayatlarına aksettirmeleri noktasında tavsiyelerde bulundu.

Ziyaret kapsamında öğretmenler ile de bir araya gelerek Eğitim-Öğretim faaliyetleri ve Eğitim Kenti Karabük Projesi konuları hakkında değerlendirmelerde bulunmasının akabinde öğretmenlerin talep ve önerilerini dinledi. Öğretmenlerimize ve okul idarecilerimize çalışmalarında kolaylıklar dileyerek, ziyaretine ilçemizde inşaatı devam eden Yenice Çok Programlı Anadolu Lisesi Pansiyon Binasında incelemelerde  bulunmak üzere devam etti.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Murat Çorbacı’dan ve  firma yetkililerinden pansiyon inşaatı hakkında bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat Akbaş, inşaat çalışmalarının planlanan süre içeresinde tamamlanması, herhangi bir aksaklığa mahal verilmemesi noktasında talimatlarda bulunarak ilçemizden ayrıldı.