Güçlü Bir Organizasyon Yapımız Var

Her Türlü Krizi Yönetebilen Güçlü Bir Organizasyon Yapımız Var

 

 

Zonguldak Orman Bölge Müdürlünde yapılan toplantıda; Her Türlü Krizi Yönetebilen Güçlü Bir Organizasyon Yapımız Var açıklamasında bulunuldu. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada;

 

İşletme Pazarlama Daire Başkanı Sn. İsmet Erol, Bilgi Sistemleri Daire Başkanı Sn. Ali Özel, İşletme Pazarlama Daire Başkan Yardımcısı Sn. Reşat Benli, Orman Bölge Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

Bölge Müdürlüğümüz toplantı salonunda İşletme Müdürlerimiz ve Şube Mudurlerimiz ile bir araya gelen Daire Başkanılarımızın katılımıyla değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşma yapan Daire Başkanı Sn İsmet Erol, ‘sürdürülebilir yönetimi sağlamanın en önemli koşulu gelirlerin sağlıklı bir şekilde yönetilmesidir. Orman Teşkilatı olarak ormanlarımızdan üretilen her türlü orman emvalinde her vatandaşımızın hakkı olduğunu bilerek en az maliyetle en yüksek değerle milli ekonomiye kazandırmak bizim başlıca görevimiz” dedi.

Daire Başkanı Sn Ali Özel ise “Ormanlarımızı geliştirmenin yanı sıra ormanlarımızı gelişen

teknolojiye entegre etmenin çabası içerisindeyiz, emeğinizin berekete dönüşmesini diliyorum” dedi.

Yeni mevzuat konusunda yapılan bilgilendirme ve değerlendirmenin ardından toplantı sona erdi.Toplantıya Bölge Müdür Yardımcılarımız Sn Mehmet Pınar, Sayın Necmettin Aşçi ve Sayın Mehmet Ali Deniz katıldı.