İlçemizde uzun yıllardır Yirmibeşler Camii İmamı olarak hizmet veren ilçemiz değerlerinden Üzeyir Çulluk dün itibari ile emekli oldu. Çulluk 32 yıllık hizmetinin ardından emekliliği hakkında yaptığı değerlendirmede; “28.01.1991 tarihinde Diyanet işleri başkanlığında başladığımız imam-hatiplik görevimizi yurtiçi ve yurtdışı olarak toplam 32 yılımızı tamamlayarak bugün itibariyle emekliye ayrıldık. Rabbim hayırlara vesile eylesin” ifadelerine yer verdi.