Karakaş, TOKİ Başkanından 3 ncü Etap TOKİ için  Söz Aldı

Karakaş, TOKİ Başkanından 3 ncü Etap TOKİ için  Söz Aldı

Ak Parti’nin Yenice Belediye Başkan Adayı Sertaş Karakaş, seçim çalışmalarının yanı sıra ilçenin beklentileri için de harıl harıl çalışıyor.
Yenice’de TOKİ 3 beklentisinin tavan yaptığının bilincini kanıksayan Sertaş Karakaş, Karabük’e Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile gelen TOKİ Başkanı Ömer Bulut’u bir dakika olsun yalnız bırakmadı. Bulut’a yakın markaj uygulayan Ak Parti Yenice Belediye Başkan Adayı Sertaş Karakaş, TOKİ Başkanı Ömer Bulut’dan 3 ncü kısım TOKİ konutlarının sözünü aldı.
Yer tespiti çalışmalarına kısa zamanda başlanacağının sözünü alan Karakaş, yer tespiti ve ön kayıtların ardından TOKİ konutlarının kısa sürede başlayacağı müjdesini verdi.
Karabük’e gelen hükümet yetkililerinden sürekli söz alan Karakaş, aktif bir bir belediye başkanı görevi yapacağını şimdiden gösterdi.
Gazatemize açıklamalarda bulunan Ak Parti Yenice Belediye Başkan Adayı Sertaş Karakaş, ” Biz, birlik beraberlik içinde tüm sorunları aşarız. Bugün 3 ncü kısım TOKİ konutlarının sözünü aldım. Biz 4 üde, 5 ide yaparız. Yeter ki gücünüzün ne olduğunu hissettirelim.Yenice her alanda bizim dönemimizde altın çağını yaşayacak. Hep birlikte kazanacağız, Yenice’yi ayağa kaldıracağız” dedi.