Karabük İdmanyurdu’na ilk ziyaret AK Parti heyetinden

  1. Lig’e çıkan Karabük İdmanyurdu’na ilk ziyaret AK Parti heyetinden

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 5. Grupta mücadele eden ve şampiyonluğunu garantileyen Karabük İdmanyurdu, oynaması gereken eleme maçından Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) kayarıyla muaf olunca diğer gurup şampiyonu 12 takım ile birlikte 3. Lige çıktı.

Kulüpte yaşanan sevince ve mutluluğa AK Parti heyeti de ortak oldu

Haberin duyulmasının hemen ardından kulübe gelen AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, AK Parti Karabük Milletvekili Adayları Av. Cem Şahin, Ali Keskinkılıç, Hüseyin Gündoğdu ve AK Parti teşkilatı, Kulüp Başkanı Adem Aydın, yönetim kurulu üyeleri, teknik ekip ve bazı futbolcular ile bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanı Salt ve AK Parti Milletvekili Adayları gerçekleştirdikleri ziyaretinde Karadeniz gazının devreye alınması v e kulübün 3. lige çıkması dolayısı ile çifte bayram yaşadıklarının altını çizdi.

Karabük İdmanyurdu Futbol Kulübünün TFF 3. Lig’e yükselmesinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden Salt ve AK Parti Karabük Milletvekili Adayları, bu başarıdan dolayı başta Kulüp Başkanı Adem Aydın olmak üzere teknik direktör Zafer Ulusal, takım kaptanı Yusuf Akbulut ve futbolcuları kutladı.

Ayrıca ziyarette, futbolculara prim sözü veren AK Parti Karabük Milletvekili Adayı Av. Cem Şahin sözünü yerine getirdi.

Karabük İdmanyurdu Futbol Kulübü Başkanı Aydın, ziyaret ve desteklerinden dolayı AK Parti İl Başkanı Salt ve AK Parti Karabük Milletvekili Adayları ile AK Parti teşkilatına teşekkür etti.