“İŞ DAĞITIMINDA ADALETLİ OLACAĞIZ”

Hisar Kooperatifi Yönetimine Aday Olan Ören, Kara ve Özgün:
“İŞ DAĞITIMINDA ADALETLİ OLACAĞIZ”

Hisar Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nin 18 Haziran’da yapılacak olan genel kurulunda kooperatif yönetimine aday olacaklarını açıklayan Şinasi Ören, Mehmet Kara ve Özcan Özgün, yaptıkları açıklamada; “İş dağıtımında adaletli olacağız” dediler.
Ören, Kara ve Özgün, ortak açıklamasında şunları söylediler; “Değerli Hisar Köyü sakinleri ve değerli kooperatif ortaklarımız;
Köyümüzün en önemli kurumlarından olan Hisar Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifimizin yönetimine üç arkadaş diğer ekip arkadaşlarımız ile birlikte aday olduk. Sizlerin teveccühü ile bu göreve seçildiğimizde adaletli iş dağıtımı yapacağımızdan hiç kuşkunuz olmasın. Köylümüzün en önemli gelir kaynağı olan orman üretiminde bin bir zorlukla çalışıyor, ekmeğimizi kazanıyoruz. Destek verip bizleri bu göreve layık görürseniz, nasıl bir kooperatifçilik yaptığımızı hep birlikte göreceğiz. Daha önce kooperatifimizde başkanlık yapanlara teşekkür ediyor, ebediyete intikal edenlere Allah’tan rahmet, sağ olanlara da uzun ömürler diliyoruz.
Kooperatifimizde iş dağıtımı zamanında ve adaletli olacaktır. Yine, köyümüzün ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Orman İşletmesi ile iyi ilişkiler içinde çalışacağız. Köylümüzün hakkını koruyarak, onların haklarını her zaman ve her yerde savunacağız. Bundan hiç kuşkunuz olmasın.
Hisar Köyünün gıpta ile bakılan bir köy haline gelmesi için, sizlerden yetki istiyoruz. Bizlere güvenin, bizler sizlere güvenerek karşınıza çıkıyoruz. Bu duygularla, tüm Hisar köyü halkına ve kooperatifimiz üyelerine selam ve saygılarımızı sunuyor, desteklerinizi bekliyoruz.”