İHANET ..!

İHANET ..!

YAZIKLAR OLSUN !

Yenice Belediyesinin yaptığı hizmetlere kasıtlı olarak zarar veriliyor. Yenice Belediye başkanı Zeki Çaylı imzalı yapılan açıklamada ;

“Karakırıklar Mahallesinde atıl durumda olan binada ve çevresinde geçtiğimiz aylarda başlatmış olduğumuz düzenleme çalışmalarımız devam ederken, mahalle sakinlerinin bayram yeri, toplantı, piknik alanı, hanımlarımızın sohbet edebilecekleri ve çocuklarıyla güzel vakit geçirecekleri alanda maalesef bu sabah üzücü görüntü ile karşılaştık.

Bayramda halkımızın hizmetine sunmak için yoğun çalışma yürüttüğümüz bu alanda bulunan binanın daha bitmeden kapılarının kırılarak zarar verilmesi bizleri derinden üzmüştür. Artık diyecek bir şey bulamıyoruz. Daha bitmeden yapılan hizmete zarar veren kimliği belirsiz kişi veya kişileri kınıyor, Allah’a havale ediyoruz.

Belediye olarak bizlerin en büyük görevi, ilçede yaşayan her bir hemşehrimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti vermek, vatandaşlarımızın rahatı ve mutluluğuna katkı sunmaktır. Belediye olarak mahallelerimize güzel parklar yapıp mahalle halkına hizmet etmeye ve o bölgenin güzelleşmesine katkı sağlamaya çalışıyoruz. İlçemize kazandırdığımız parklarımızın kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından zarar verilmesi, bizleri ziyadesiyle üzmektedir. Zira söz konusu alan, eserler birer kamu malıdır ve tüm Yenicelilere aittir. Yenice hepimizin. Hepimizin ortak malı olan parklara yapılanlar sadece bizlerin çalışması ve emeğine değil, tüm hemşehrilerimizin hakkına da yapılmış bir saldırıdır.

Bizim çalışma gücümüzü kırmak isteyenlere buradan sesleniyoruz. Bizim gücümüzü asla kıramayacaksınız. Bizim Yenice’ye ve halkımıza olan hizmet sevdamızı asla engelleyemeyeceksiniz. Zeki Çaylı ve ekibi , halkından aldığı destek ile Yenice’yi daha yaşanabilir bir şehir yapmak için çıktığı bu yolda azimle çalışmaya, her şeye rağmen halkına hizmete etmeye devam edecektir. Tüm hemşehrilerime saygı, sevgi ve selamlarımı sunarım.

Zeki ÇAYLI-Yenice Belediye Başkanı” ifadelerine yer verdi.