Cem Şahin İlçemizde ziyaretlerde bulundu

 

Ak Parti Milletvekili Cem Şahin İlçemizde ziyaretlerde bulundu

 

Yenicemizin Hiçbir eksiği kalmayacak

Ak Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, Ak Parti İlçe Başkanı Erdal Yirmibeş ile beraber 28 Mayıs 2023 genel seçimlerinde ilçemizde en çok oy veren köylere teşekkür ziyaretinde bulundu. Ak Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin ve Ak Parti İlçe Başkanı Erdal Yirmibeş ilçemiz Karahasanlar, Nodullar,Çakıllar, Keyfallar, Abdullahoğlu köylerini ziyaret ederek köylülere teşekkür ettiler. Cem Şahin ve Erdal Yirmibeş Köylülerin talep ve isteklerini dinleyerek gereken tüm çalışmaların derhal başlayacağı sözünü verdiler.

Gazetemize açıklamada bulunan Ak Parti İlçe Başkanı Erdal Yirmibeş; Sayın Vekilimiz Cem Şahin ile beraber bugün ilçemizde 28 Mayıs Genel Seçimlerinde Partimize en çok oy veren köylerimizi ziyaret ettik. İlçemiz Karahasanlar, Nodullar,Çakıllar, Keyfallar, Abdullahoğlu köylerini ziyaret ederek buradaki kardeşlerimizin sorun ve sıkıntılarını dinledik ve çözüm odaklı çalışmalarımıza hemen başladık. Önümüzdeki günlerde; Köy gezilerimize Milletvekillerim ile birlikte devam edeceğiz. İlçemizin tüm köylerinin alt yapı ve üst yapı sorunlarını giderdik. Bunun dışında köylerimizdeki ihtiyaç ve eksikleri en kısa zamanda giderme ve çözüm odaklı çalışmalarımıza devam edeceğiz.

İlçemiz köy ve mahallelerinin tüm eksik ve sıkıntılarını en kısa zamanda yılsonuna kadar giderme hedefimize ulaşacağız.

Bizleri yalnız bırakmayan sevgili mahalle ve köylülerimize ve de partililerimize çok teşekkür eder. Saygı ve hürmetlerimi sunarım.