Büşra Güneş’in “Kurban Bayramı ” Mesajı

 

 

 

 

Yenice Kaymakamı Büşra Güneş Kurban Bayramı dolayısı ile mesaj yayımladı. Güneş mesajında;

 

İnsanları kaynaştıran, birlik ve beraberlik ruhunu geliştiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma hislerinin yoğun olarak yaşandığı bir Kurban Bayramına daha erişmenin sevincini yaşıyoruz.

Kurban Bayramı, cömertliğin, rahmetin ve bereketin bol olduğu, milletin birbirine her zamankinden daha fazla kenetlendiği ve gönül birliği oluşturduğu dini bayramlarımızdandır. Bayram, herkesin birbirini sevgi ve samimiyetle bir kez daha kucaklaması için bir fırsat görülmeli ve iyi değerlendirilmelidir.

Bizlere özgürce ve huzurla bayramları kutlama imkanı veren başta devletimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve yüce devletimizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle ve gazilerimizi minnetle anıyorum.

Bu vesileyle, tüm vatandaşlarımızın bayramlarını tebrik eder, Kurban Bayramının tüm Yenice halkına ve ilçemizde bulunan tüm misafirlerimize sağlık, huzur ve mutluluklara vesile olmasını temenni ederim.” İfadelerine yer verdi.