BAŞKAN ALTINÖZ; “ GÖNÜLLERE DOKUNAN BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI OLACAK”

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz; “ 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Karabük’te hizmet odaklı ve vatandaşlarımızın gönlüne dokunan bir belediyecilik anlayışı olacak” dedi.

Geçtiğimiz hafta Ankara Spor Salonunda düzenlenen AK Parti 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri Aday Tanıtım Toplantısı’na İl, İlçe ve Belde Belediye Başkan adayları ile katılım sağlandığını belirten Başkan Altınöz;  “31 Mart yerel seçimlerinin ardından Karabük’te hizmet odaklı ve vatandaşlarımızın gönlüne dokunan bir belediyecilik anlayışı olacak” dedi.

Aday tanıtım programının ardından basın mensuplarına açıklama yapan Başkan Altınöz, konuşmasına şöyle devam etti;  “Hükümet ve yerel yönetim el ele vererek gönüllülere hitap eden bir belediyecilik anlayışını Karabük ve İlçelerimizde uygulayacağız. AK Parti iktidarı olarak 18 yıldır hem ülke yönetimi hem de yerel yönetim bazında örnek gösterilecek işlere imza atıldı. 31 Mart yerel seçimlerinin ardından da tekrar Karabük merkez olmak üzere ilçelerimizde de örnek çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek. Vatandaşlarımız zaten ilçelerimizde yapılan belediyecilik hizmetlerimizi görüyorlar. Allah’ın izni ile 31 Mart seçimlerinin ardından Karabük merkezimizde de vatandaşlarımız gönül belediyeciliğinin farkına varacaklar.”

Ankara Spor Salonunda düzenlenen aday tanıtım programına İl Başkanı Altınöz ile birlikte Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Eflani Belediye Başkanı ve Adayı İbrahim Ertuğrul, Eskipazar Belediye Başkanı ve Adayı Mustafa Yarkan, Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Kaya, Ovacık Belediye Başkanı Zafer Küpler ve Ovacık Belediye Başkan Adayı Yakup Narter, Yenice Belediye Başkan Adayı Coşkun Güven, Yortan Belediye Başkanı ve Adayı Yılmaz Tiryaki, İl Kadın Kolları Başkanı Saime Öksüzoğlu ile İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Belke katılım sağladı.