BAKKA Haziran Ayı Toplantısı Bartın’da Yapıldı

 

 

 

Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan’ın başkanlık yaptığı Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2023 yılı Haziran Ayı Yönetim Kurulu Toplantısına Vali Fuat Gürel, Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri, BAKKA Genel Sekreteri Dr. Lutfi Altunsu, Ajans Birim Başkanları ile YDO koordinatörleri katıldı.

Toplantıda, önceki dönemlerde “Sonuç Odaklı Programlar” çerçevesinde gerçekleştirilen analiz, rapor, fizibilite raporu ve organizasyonlara ilişkin çalışmalar ve “Genç İstihdamı” kapsamında verilen eğitimler hakkında bilgilendirme yapıldı. Daha sonra BAKKA Genel Sekreteri Lutfi Altunsu tarafından diğer gündem maddeleri olan, BAKAP Kırsal Kalkınma Güdümlü Projeleri, BAKAP Ortak Finansman Desteği ve 2023 SOGEP projeleri ile ilgili bilgilendirme yapıldı ve 2024 Çalışma Programı ve Bütçe hazırlıklarına başlanması karara bağlandı.

2023 Yılı NATO Kilitli Kalkan Tatbikatı’nda ülkemizi temsil eden siber güvenlik ekibinde yer alarak alanlarında ikincilik ve üçüncülük alan Siber Vatan Öğrencilerine Yönetim Kurulu Başkanı Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan ile Yönetim Kurulu üyeleri tarafından teşekkür belgelerinin verildiği toplantı, gelecek aylar için planlanan çalışmalar hakkında bilgilerin verilmesi ile sona erdi.