Altınöz: Milletle iç içe bir siyaset yapıyoruz

 

AK Parti Karabük teşkilatı ‘Yüz Yüze 100 Gün’ programları kapsamında köy ziyaretlerini sürdürüyor. AK Parti Karabük Milletvekilleri, İl Başkanı, İl Genel Meclis Üyeleri ve teşkilat mensupları ziyaretlerde vatandaş ve muhtarlarla bir araya geliyor, istek, talep ve önerileri not alıyor, çözüm noktasında istişarelerde bulunuluyor.

“21 yıldan beri, seçim olsun olmasın şehir merkezlerimizi ve köylerimizi dolaşıyoruz. Milletle iç içe bir siyaset yapıyoruz”

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz 26 Temmuz’da başlattıkları ‘Yüz Yüze 100 Gün’ programı kapsamında 2 haftada Karabük ilçelerinde toplam 82 köy gezildiğini bildirdi. Altınöz, gerçekleştirdikleri ziyaretlere dair değerlendirmelerde bulunarak, “Ağustos ayı içerisinde Karabük’ün bütün köylerini milletvekillerimizle beraber dolaşmak için yola çıktık. Ağustos ayı içerisinde tüm ilçelerimizde teşkilat olarak sahada olacağız.” ifadelerine yer verdi.

AK Parti 21 yaşında

AK Parti’nin 14 Ağustos’ta 21’inci yılına gireceğini vurgulayan Altınöz, “Bir olduk 21 olduk. Kurulduğu günden bugüne insanla olan diyaloğumuz insanla odak noktası olarak yaptığımız siyaset burada devam ediyor. Vatandaşlarımızla çok güzel sohbetler ediyoruz, dertlerini dinliyoruz. Milletimize yardımcı olacağımız konularda yardımcı oluyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızı, AK Partimizi en iyi şekilde temsil etmek için gece gündüz çalışıyoruz.” ifadelerinde bulundu.

Altınöz, köy ziyaretlerinde vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandıklarını kaydederek, “Bizlere gönül kapılarını açan tüm hemşerilerime can-ı gönülden teşekkür ediyorum.” diyerek değerlendirmesini noktaladı.