AK Parti’de bayramlaşma

 

AK Parti Karabük teşkilatları Kurban Bayramının ikinci gününde bir araya gelerek bayramlaştı.

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin, Ali Keskinkılıç, AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, AK Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti İl, İlçe Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve önceki dönem AK Parti teşkilat kademlerinde görev alan mensupları ile vatandaşlar Kurban Bayramının ikinci gününde AK Parti teşkilatlarının düzenledikleri bayramlaşma programlarında bir araya geldi.

AK Parti Karabük İl Başkanlığı Bayramlaşma

AK Parti Karabük İl Başkanlığı Kurban Bayramı bayramlaşma programı BY Fatih Düğün Sarayında gerçekleşti.

“Seçimlerin geride bırakılması sonrasında hemen kolları sıvadık”

Müslümanlar olarak Kurban Bayramı’nı idrak etmenini sevincini yaşadıklarını belirten AK Parti MKYK Üyesi ve AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, katıldığı AK Parti teşkilatı bayramlaşma programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını getirdiğini söyledi.

Bayramın birleştirici duygularından bahseden Şahin, yerel seçimlerin yaklaştığını, il ve ilçelerdeki belediyelerin tamamını almak için şimdiden çalışmalara başladıklarını ifade etti.

İsveç’te Kur’an-ı Kerim yakma eylemine izin verilmesine tepki

AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç, AK Parti teşkilatının bayramlaşma programında yaptığı konuşmada İsveç’te cami önünde Kur’an-ı Kerim yakma eylemine izin verilmesine tepki gösterdi.

Milletvekili Ali Keskinkılıç ise İsveç’te Kur’an-ı Kerim’in yakılmasını lanetleyerek, “İsveç hükümeti buna izin vererek, polis koruması altında yaptırdı. Bu asla kabul edilemez. Burada İsveç hükümetinin yaptığı ve yaptırdığı bu eylemi lanetliyorum. İsveç bu eyleme asla özgürlük kılıfını giydiremez. 1700’lü yıllarda bunların kralı aynı bugün olduğu gibi Ruslardan kaçıp Osmanlı’ya sığınarak 5 yıl biz baktık. İsveç şimdi NATO’ya girmek istiyor, Türkiye’den izin istiyor, 2 milyar Müslümanının kutsal kitabını özgürlük adında cami önünde yaktırıyor. Avrupa’nın gidişatı gidişat değildir. Avrupa artık medeniyeti temsil etmiyor ve nefret suçları merkezi haline geldi.” söylemlerini kaydetti.

“İki bayram arasında bizlere 3’üncü bir bayramı yaşatan tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum”

Türk milletinin ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ederek, Kurban Bayramının ayrılmaz bir parçası olan hac farizasını yerine getirmek üzere kutsal topraklarda bulunan vatandaşların ibadetleri ile kesilen kurbanların kabulünü Allah’tan temenni eden AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, bayramlaşma programında yaptığı konuşmada, “Karabük olarak 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinde oy oranımızı 4,32 puan artırarak Türkiye’de oyunu en fazla artıran iller arasında 7.sırada yer aldık.

Buradan bir kez daha Cumhurbaşkanımıza verdikleri güçlü destekle “iki bayram arasında bizlere 3. bir bayramı yaşatan” tüm hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum. Seçimlerin geride bırakılmasıyla birlikte, artık şehrimizin sorunlarına daha fazla yoğunlaşma imkânına kavuştuk. Bundan sonra tüm enerjimizi ve vaktimizi Karabük’ü büyütmeye ve Karabüklü hemşehrilerimizin taleplerini karşılamaya sarf edeceğiz.”

AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan ve 27. Dönem AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ile Niyazi Güneş de konuşmalarında teşkilatların bayramlarını kutladı.

AK Parti İl Başkanı Salt ve AK Parti Karabük Milletvekilleri vatandaşlarla bayramlaşma programına katılan teşkilat mensupları ile vatandaşlarla musafaha yaptı.

Ovacık

Ovacık ilçe protokol bayramlaşma programına katılan Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi ve önceki dönem TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, AK Parti MKYK Üyesi ve Karabük Milletvekili Cem Şahin, Ovacık Belediye Başkanı Yakup Narter, AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt ve AK Parti Ovacık İlçe Teşkilatı ilçe protokolü ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Eflani

Eflani’de de ilçe bayramlaşma programı gerçekleştirildi. AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç, Eflani belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, AK Parti İl ve Eflani İlçe teşkilatları, ilçe protokolü ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Safranbolu, Yenice, Eskipazar

AK Parti’nin Safranbolu, Yenice ve Eskipazar İlçe Başkanlıkları tarafından düzenlenen bayramlaşma programına AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin, Ali Keskinkılıç, AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, AK Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan ve teşkilat mensupları ile vatandaşlar katıldı.