Ak Parti İlçe Başkanı Erdal Yirmibeş

 

Ak Parti İlçe Başkanı Erdal Yirmibeş ve arkadaşları

Genç çiftleri yalnız bırakmadı

 

Kurban Bayramı nedeni ile ilçemizde çok sayıda gencimiz yaşamlarını birleştirdi. Yapılan Düğünlere ilçemiz dışından gelen vatandaşlarımızda iştirak ederek genç çiftleri bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar.

İlçemiz Ak Parti İlçe Başkanı Erdal Yirmibeş ve arkadaşları, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri de ilçemizde çok sayıda düğüne katılarak gençleri bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar.

 Ayrıca Geleneksel olarak düzenlenen Kurban bayramı etkinliklerinde mahalle ve köylülerle iç içe olan Ak Parti İlçe Başkanı Erdal Yirmibeş ve Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Aykut Hacıyirmibeşoğlu, köy ve mahallelerdeki bayramlaşmalara katılarak vatandaşımızın bayram sevincine ortak oldular.

Dokuz gün süren bayram tatilinde dinlenmeden aralıksız olarak vatandaşın emrinde olduklarını belirten Ak Parti ilçe başkanı Erdal Yirmibeş gazetemize yaptığı açıklamada çok sayıda gencimiz bu bayram düğün yaptı ve dünya evine girdiler. Hepsinin yanında olmaya çalıştık. Vatandaşlarımız ile bayramlaştık. Dertleştik, dertlerine ortak olduk, çözüm ürettik. Tüm hemşerilerimize bizlere gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.