Yeniceli Kardemir çalışanları iftar yemeğinde buluştu

Karabük Demir ve Çelik İşletmeleri (KARDEMİR) A.Ş’nin  çeşitli birimlerde çalışan Yeniceli çalışanlar bu yıl üçüncüsünü düzenledikleri iftar yemeğinde bir araya geldi.

Geleneksel hale gelen ve ilki   Çırapazarı ‘nda gerçekleşen  iftar yemeğinin üçüncüsü Ihlamur Teras’ta yapıldı. İftar yemeğine,  KARDEMİR’de çalışan Yeniceli işçilerin yanı sıra Özçelik -İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Recep Akyel, Özçelik -İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Ulvi Güngören ve şube yönetimi, temsilciler  katıldı. Özçelik -İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Recep Akyel yemekte kısa  bir konuşma yaparak, “ Yenice’de daha önce düzenlemiş olduğunuz iftar yemeğinize katılmıştık. Bu yılda sizlerle beraberiz. Bu organizasyonu düzenleyen ve bizleri davet edenlere teşekkür ediyorum. Birlik beraberliğiniz daim olsun rabbim bozmasın. İş kazasının olmadığı bir çalışma hayatı olmasını temenni ederim.  “dedi.

Yeniceli çalışanlar birlik ve beraberlik çatısı altında geleneksel hale getirdikleri iftar yemeklerinin düzenli olarak yapılacağını ifade ettiler.