Orman Bölge Müdürlüğünde 2018 yılı değerlendirildi

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü 2018 yılı değerlendirme toplantısı Bölge Müdürlüğü Konferans Salonunda yapıldı.

Toplantıya, Zonguldak Orman Bölge Müdürü  Zekeriya Beyazlı, Bölge Müdür Yardımcıları Gültekin Aksan, Cevdet Çiçek, Şube Müdürleri ve İşletme Müdürleri katıldı.

Beyazlı : “Çalışmalarımız Vatandaş Odaklı”

Zonguldak Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı yaptığı açılış konuşmasında üretimden ağaçlandırmaya, korumadan orköy kredilerine, inşaat faaliyetlerinden fidan üretimine kadar bir yıllık çalışmalar ile gerçekleşmeler hakkında değerlendirmelerde bulunarak “2018 yılını sona erdirdik. Tüm ormancılık faaliyetlerini programımızın üzerinde gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Gayretli çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Tüm çalışmalarımızda vatandaş odaklı, Halkımıza hizmet anlayışı içerisinde daha gayretli bir şekilde hizmetlerimize devam edeceğiz. 2019 yılında daha gayretli bir şekilde çalışarak programlarımızı fazlasıyla gerçekleştirmeliyiz. Çalışmalarımızı planlı ve zamanında yaparak daha başarılı olacağımıza inancım tamdır. Sorumluluğumuzun bilincinde ve zamanında hareket ettiğimiz takdirde negatif unsurları pozitife çevirmek elimizde. Bizim için gerekli olan şey kendimizden başlayarak personelimizi de verimli çalıştırabilmektir. Bu duygularla toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Şube Müdürleri kendi çalışma konuları hakkında 2018 yılı değerlendirmeleri ile 2018 faaliyetleri hakkında sunumlar eşliğinde katılımcılara bilgi verdiler.