Miraç Kandilinde Belediyeden ikram
Yenice Belediyesi Miraç Kandili dolayısı ile İlçemiz de helva ikramında bulundu. Yenice Belediyesinden yapılan açıklamada; “ Miraç kandili dolayısıyla ilçe merkezinde ekip arkadaşlarımızla birlikte hemşerilerimize ikramda bulunduk. Mübarek gün ve geceler birlik ve beraberliğimizi pekiştirecek önemli unsurlardır. Birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz daim olsun. Hayırlı kandiller diliyoruz” ifadelerine yer verildi.