Vatandaşımızın ve İlçemizin emrindeyiz

Ak Parti İlçe Başkanı Erdal Yirmibeş

Vatandaşımızın ve İlçemizin emrindeyiz

AK Parti İlçe Başkanı Erdal Yirmibeş, hafta sonu düzenlenen düğün törenlerinin hemen ardından gazetemize yaptığı açıklamada Vatandaşımızın ve ilçemizin emrindeyiz dedi. Yirmibeş açıklamasının devamında. Ak Parti İlçe teşkilatı olarak ben ve arkadaşlarım sürekli vatandaşımız ile iç içe olmanın gayreti içerisindeyiz. Her fırsatta vatandaşlarımızın ayağına giderek istek ve yapılması gereken hizmetler konusunda istişarelerde bulunuyoruz. Vatandaşlarımızın tüm taleplerine asla kayıtsız kalmayarak 7/24 esası ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

İlçemizin tüm sorunlarına vakıf ve çözüm odaklı çalışmalar düzenleyerek belirli program dâhilinde tüm hemşerilerimizin hizmet alma noktasında her zaman emirlerindeyiz. 2023- 2024 yıllarının ilçemizin atılım yılı olacağının altını çizen AK Parti İlçe Başkanı Erdal Yirmibeş 2023 ve 2024 yıllar ilçemizin atılım ve doğalgaza kavuşma yılları olacaktır.

Doğalgaz çalışmaları başta olmak üzere ilçemizin tüm eksiklerini en kısa zamanda çözüme kavuşturacağız. Vatandaşımızın bizlere olan güvenini boşa çıkartmayacağız” ifadelerine yer verdi.