Üç köyün kullanacağı düğün salonu, köy konağı ve halı sahanın açılışı yapıldı

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Ali Şahin ve eski Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal tarafından kazandırılan ve mevcut Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş’in takip ettiği Şirinköy, Değirmenyanı ve Cihanbey köylerinin ortaklaşa kullanacağı düğün salonu, köy konağı  ve halısaha açılışı Kurban Bayramında yapıldı.

 

Üç köyün ortaklaşa kullanacağı düğün salonu, köy konağı ve  halı sahanın açılışını AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal   yaptı.  Şirinköyde AK Parti Yenice İlçe Başkanı Yılmaz Kırık ile yönetim kurulu ve İl Genel Meclis Üyesi Recep Tetik , köy muhtarları tarafından karşılanan Ünal, ilk önce üç köyün ortak olarak kullanacağı ve yapımı tamamlanan düğün salonunun açılışını yaparak binada incelemelerde bulundu. Daha sonra Ünal Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nın katkıları ile yapımı tamamlanan halısahanın açılışını yaparak düzenlenen futbol turnuvasına katılan takımlara başarılar diledi. Açılışların ardından konuşan Ünal, köylerde yaşanan sıkıntıları gidermek üzere çalışmalarına aralıksız devam edeceğini belirterek, “Düğün salonunu yapımı tamamlandı. Gençlerimiz düğünlerini burada rahatça yapabilecek. Ayrıca diğer faaliyetlerde kullanılacak salonumuz hayırlı uğurlu olsun. Ayrıca gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarmak ve vakit geçirebileceği halısahayı açtık. Ayrıca kurban bayramı dolayısı ile düzenlenen turnuvadaki takımlara başarılar diliyorum” dedi.

Bayramın son günü halısahada düzenlenen futbol turnuvasına katılan Milletvekili Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş  , köylülere yeni yapılan sahanın çevre düzenlemesinin yapılarak ışıklandırılması ve portatif seyirci tribünün yapılması için gerekli çalışmaları yapacaklarının sözünü verdi.