Mert Elieyioğlu büyük vaatler ile gündeme geldi

 

Muhtar adayı Mert Elieyioğlu büyük vaatler ile gündeme geldi

Muhtarlık seçimlerine altı ay kadar biz zaman kala ilçemiz mahallelerinde muhtar adayları kendilerini göstermeye başladılar. İlçemiz Gençlerinden Mert Elieyioğlu’da muhtar adaylığını açıklayan gençlerimiz arasında, İsmetpaşa Mahallesi Muhtar Adayı ilçemiz sevilen gençlerinden İstanbul’daki değerimiz Mert Elieyioğlu yeni eğitim öğretim döneminin başlamasıyla  ilgili gazetemize yaptığı açıklama da
“Şu an Türkiye Cumhuriyeti Finans Merkezi Merkez Bankasında 100’ü aşkın kardeşim ve ağabeylerimle birlikte ayın son nöbetini tutuyorum. 

 Yarın 15 günlüğüne izne geleceğim şuan size İstanbul’dan ulaşıyorum. Ben öncelikle öğretmen abi ve ablalarıma saygılarımı sunuyorum.  Öğrenci kardeşlerime de Allah’tan zihin açıklığı diliyorum. İsmetpaşa Mahallesi  Muhtarı olarak gurbetten kurtulup mahallemize geri geldiğimde Okulumuzda okuyan tüm sınıf 1.si kardeşlerime buradaki abi  kardeşlerimin, memleketimizdeki dostlarımın ve büyüklerimin de desteğiyle  ilkokuldaki kardeşlerime 1er bisiklet ortaokuldaki sınıf 1.si kardeşlerime 1er cep telefonu armağanında bulunacağım.

Sizler bizim geleceğimizsiniz ve kesinlikle yalnız değilsiniz. 0516 167 78 34 bu benim telefon numaram ailenizden veya telefonu olan arkadaşınızdan çekinmeden istediğiniz an beni arayabilirsiniz. Allah’ın izniyle sorun neyse isteğiniz neyse çözeriz… “BİRİLERİ MUTLU OLACAK, KİMİLERİ MUTSUZ AMA SİZ OLMAYIN ASLA UMUTSUZ ALLAH VAR, ALLAH YAR”
Bu duygu ve düşüncelerle  Güzel memleketimin güzel insanlarına en içten saygı ve sevgilerimi sunuyor Allah’a emanet ediyorum.” İfadelerine yer verdi.